KONTAKT
+48 12 389 20 50
 KATEGORIE
 FILTROWANIE
Wspólnota Kręgu biblijnego w naszej parafii powstała w październiku 2007 roku. Rodziny, które wyraziły chęć, rozpoczęły systematyczne spotkania poświęcone tematyce Słowa Bożego. Rozważając Liturgię Słowa na każdą niedzielę odkrywamy przesłanie zawarte na kartach Pisma. Słowo Boże wprowadza człowieka w żywą relację z Bogiem, co prowadzi do nawrócenia i oczyszczenia z grzechów. Zadanie, którego podjęli się uczestnicy Kręgu biblijnego to przygotowywanie Liturgii Słowa w niedzielę, bo to ożywia udział we Mszy św.

Obecnie z różnych względów (szczególnie pandemicznych) spotkania są wstrzymane
Ogloszenia-duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą
więcej »
Intencje-mszalne
Intencje mszalne
INTENCJE MSZALNE: 2 - 8 PAŹDZIERNIKA 2023 R.
więcej »
Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
Stanowisko Konferencji Stałej Episkopatu Polski
więcej »
  1  


  KONTAKT
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej
ul. Kościelna 12
32-077 Smardzowice
tel: +48 12 389 20 50
© 2021 Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach
Wykonanie web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies.