OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21  LIPCA  2024 R.

W poniedziałek i wtorek, 22 i 23 lipca, w godzinach od 9.00 do 12.00 w Domu Parafialnym na ul. Kościelnej 8 w Smardzowicach, będą wydawane produkty spożywcze z Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową, przygotowane przez Parafialny Zespół Caritas dla osób posiadających skierowania do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skale.

1. W poniedziałek, 22 lipca, oręduje za nami św. Maria Magdalena. Nabożeństwo do św. Rity.

2. We wtorek, 23 lipca, czcimy św. Brygidę.

3. W środę, 24 lipca, patronuje nam św. Kinga. Nabożeństwo do Pani Smardzowickiej.

4. W czwartek, 25 lipca, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu modlimy się też do św. Krzysztofa, patrona podróżujących.

5. W piatek, 26 lipca, wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny, dziadków Pana Jezusa. Zapraszamy naszych seniorów, bacie i dziadków na Mszę św. dziękczynną w ich intencji o godz. 18.00.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, babciom i dziadkom, życzymy samych radosnych i spokojnych dni.

ks. Proboszcz

Zdzisław Sideł

Zapytanie Ofertowe
Zapytanie ofertowe nr 1/2024 pod nazwą: "Odnowienie lub całkowite odtworzenie okien, w tym ościeżnic i okiennic i zewnętrznych odrzwi i drzwi w budynku plebanii przy kościele parafialnym w Smardzowicach"
Zapytanie Ofertowe
Zapytanie ofertowe nr 2/2024 pod nazwą: "Odnowienie drzwi zewnętrznych w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach wraz z zakupem i montażem instalacji przeciwwłamaniowej".
INTENCJE MSZALNE: 22 - 28 LIPCA 2024 R.
Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą