KATEGORIE
 FILTROWANIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERKIE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

18 WRZEŚNIA  2022 R.

1. We wtorek, 20 IX wspominamy świętych Andrzeja Kim Tae-gona, Paweł Chong Ha-sanga i Towarzyszy, męczenników Kościoła koreańskiego

2. W środę, 21 IX czcimy św. Mateusza, Apostoł i Ewangelista, świadka Chrystusa w Etiopii. Po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Smardzowickiej.

3. W czwartek , 22 IX, po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity.

4. W piątek, 23 IX, patronuje na Świętego Ojca Pio, kapucyn, stygmatyk, rozkochany w Eucharystii.

5. W sobotę, 24 IX, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynna w 40 rocznicę zezwolenia, aby główną patronką parafii była Matka Boża Różańcowa, a drugorzędną św. Małgorzata Antiocheńska.

6. W najbliższą niedzielę, 25 IX, w Kościele przypada 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Po Mszy św. o godz. 10.00 przymiarka strojów komunijnych dla dzieci z klas 3 w Domu Parafialnym.

7. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 X, Pielgrzymka Róż Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach, zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

8. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia niech Bóg hojnie obdarza swoją łaską, umacnia w wierze, nadziei i miłości oraz prowadzi światłem swojej prawdy.

Ks. Zdzisław Sideł

Zmarl-Sp--Ks--Kordian-DUDA
Zmarł Śp. Ks. Kordian DUDA
Pogrzeb Śp. +Ks. Kordiana DUDY
Ogloszenia-duszpasterskie
Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą (18 września 2022 r.)
Intencje-mszalne
INTENCJE: 19 - 25 WRZEŚNIA 2022 R.
50---lecie-Koronacji-Matki-Bozej-Smardzowickiej
50 - lecie Koronacji Matki Bożej Smardzowickiej