Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy VI niedzielę zwykłą okresu liturgicznego.
 2. W poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę (rano) Msze św. będą sprawowane w domu parafialnym. W środę (Nowenna do Matki Bożej) i w niedzielę - w Sanktuarium.
 3. W środę, 19 lutego o godz. 17.00, zapraszam na Mszę św. i Nowennę do Matki Bożej Smardzowickiej. W tym dniu modlimy się szczególnie za panią katechetkę Dorotę Szmerek z racji jej imienin. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
 4. W piątek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z ministrantami. W sobotę zaś o godz. 18.00 spotkanie z Oazą dzieci Bożych i Kręgiem Biblijnym. Serdecznie zapraszamy szczególnie tych, którzy pragną zapisać się do tych grup.
 5. W sobotę o godz. 16.00 zapraszam do domu parafialnego tych, którzy tydzień temu i dzisiaj zapisali się do scholi parafialnej.
 6. W sobotę, 22 lutego przeżywamy święto Katedry św. Piotra, apostoła.
 7. W przyszłą niedzielę na godz. 10.00 serdecznie zapraszam szczególnie dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii św. (wraz z rodzicami). Po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie z dziećmi i ich rodzicami.
 8. Bóg zapłać Wam Drodzy za wszelką życzliwość i ofiary na rzecz naszego Sanktuarium.
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa niedzielnego.
 10. Bóg zapłać panu kościelnemu Mirosławowi i jego rodzinie za piękne posprzątanie Kościoła.
 11. Wszystkim Solenizantom obchodzącym imieniny w nadchodzącym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia. Niech Maryja, królująca w naszym Sanktuarium wstawia się za Wami u Boga i wyprasza wszelkie potrzebne łaski.


Bóg zapłać Księdzu Kanonikowi Piotrowi, Księdzu Michałowi i Wam, Drodzy Bracia i Siostry za udział w dzisiejszej Eucharystii. Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.


PROBOSZCZ
ks. dr Grzegorz Kaliszewski